Vai mājas lapā redzama prece ir faktiski pieejama?

Parasti, jā, bet bez pašlaik pieejamām precēm, daļu no tām nogādājam pēc individuālā pasūtījuma, un pat ja prece fiziski atrodas noliktavā, tas, vai mēs nosūtīsim preces tajā pašā dienā ir atkarīgs no daudziem citiem faktoriem, tāpēc krājumu stāvoklis nav tik svarīgs, kā informācija par paredzamo preču nosūtīšanas datumu. Tāpēc katra produkta lappusē atrodas tabula, kas parāda precīzus pasūtījuma izpildes termiņus, atkarībā no pasūtīto vienību daudzuma.
Bez krājumu daudzuma tajā ir arī informācija par preces rezervāciju pēc cita pasūtījuma, piegādes grafiks, sūtījumu pieņemšanas laiks un daudz citu.

Mums ir paplašināta, speciāli izstrādāta krājumu pārvaldības sistēma, kas ir integrēta tiešsaistē ar mūsu mājas lapu un dažu mūsu piegādātāju informācijas sistēmām.

Savlaicīgi esam izpildījuši 100% pasūtījumus precēm no pašreizējā piedāvājuma, un vēl 0% ar maksimāli vienas dienas kavēšanos.
Precēm, kas tiek nogādātas pēc individuālā pasūtījuma, savlaicīgi esam izpildījuši 100% pasūtījumus, un vēl 0% ar maksimāli vienas dienas kavēšanos

Bez problēmām ar preces pieejamību esam izpildījuši 99.93% pasūtījumus precēm no pašreizējā piedāvājuma un 98.51% pasūtījumus precēm, kas tiek nogādātas pēc pasūtījuma.
Tikai 0.01% pasūtījumi tika atcelti sakarā ar produkta vai alternatīva produkta trūkumu.

Pašreizējais piedāvājums nozīmē mūsu pašu noliktavu, kurā šobrīd atrodas 77128 preces, kas ir gatavas tūlītējai nosūtīšanai un piegādātāju noliktavas
ar kuriem mums ir integrēta informācijas sistēma un fiksēts piegādes grafiks (parasti katru dienu), kas kopā ar mūsu pašu noliktavu nodrošina 79593 preču sortimentu.

Nākamās 24245 preces ir produkti, kas tiek nogādāti pēc individuālā pasūtījuma.

97.84% pasūtījumi attiecas uz produktiem no pašreizējā piedāvājuma, un 2.16% uz produktiem, kas tiek nogādāti pēc individuālā pasūtījuma.

Šobrīd sadarbojamies ar 174 piegādātājiem.


Dati, pamatojoties uz tiešsaistē pieejamiem statiskas datiem par periodu: 30.4.2023 - 31.5.2023.


Mērķis un misija

No paša sākuma mūsu darbības mērķis ir nodrošināt visaugstāko apkalpošanas kvalitāti, pastāvīgi paplašinot produktu klāstu.
Tas ir ne tikai tukšs sauklis, bet arī darbību virkne, jo šo divu mērķu apvienošana ir ļoti sarežģīta un lielākajai daļai mūsu konkurentu ir savstarpēji izslēdzoša, īpaši tiešsaistes tirdzniecības pasaulē, kur pastāv arī spēcīga cenu konkurence.
Uzņēmuma mērķus realizējam, izmantojot:

  • Speciāli izstrādāto, paplašinātu informāciju sistēmu, kura tiek pastāvīgi pilnveidota.
  • Atšķirībā no vairuma interneta veikalu, mēs minimizējam virtuālo preču tirdzniecību un nepārtraukti paplašinām savu noliktavu.
  • Mēs ripināmies par mūsu personāla kvalifikāciju, motivāciju un apmierinātību.

Lai pierādītu savus vārdus, nosaucām dažus skaitļus:
Bez problēmām ar preces pieejamību esam izpildījuši99.93% pasūtījumus, tostarp 100% tika nosūtīti termiņā vai pirms termiņa.
Tikai 0.01% pasūtījumi tika atcelti sakarā ar produkta vai alternatīva produkta trūkumu.

Fiziski uz vietas mums ir 77128 preces, kas ir gatavas tūlītējai nosūtīšanai un nākamās 24245 preces, kas atrodas mūsu piegādātāju 174 noliktavās, ar kuriem mums ir integrēta informācijas sistēma un fiksēts piegādes grafiks (parasti katru dienu).

*) Neattiecas uz produktiem, kas tiek piegādāti pēc individuālā pasūtījuma.
Dati, pamatojoties uz tiešsaistē pieejamiem statiskas datiem par periodu: 30.4.2023 - 31.5.2023.
Noklikšķiniet, lai redzētu vairāk statistikas datu.

Kaut kas nogāja greizi!

Skatiet vairāk informācijas un statistikas datus par pasūtījumu izpildes savlaicīgumu

Atpakaļ