Vai mājas lapā redzama prece ir faktiski pieejama?

Parasti, jā, bet bez pašlaik pieejamām precēm, daļu no tām nogādājam pēc individuālā pasūtījuma, un pat ja prece fiziski atrodas noliktavā, tas, vai mēs nosūtīsim preces tajā pašā dienā ir atkarīgs no daudziem citiem faktoriem, tāpēc krājumu stāvoklis nav tik svarīgs, kā informācija par paredzamo preču nosūtīšanas datumu. Tāpēc katra produkta lappusē atrodas tabula, kas parāda precīzus pasūtījuma izpildes termiņus, atkarībā no pasūtīto vienību daudzuma.
Bez krājumu daudzuma tajā ir arī informācija par preces rezervāciju pēc cita pasūtījuma, piegādes grafiks, sūtījumu pieņemšanas laiks un daudz citu.

Mums ir paplašināta, speciāli izstrādāta krājumu pārvaldības sistēma, kas ir integrēta tiešsaistē ar mūsu mājas lapu un dažu mūsu piegādātāju informācijas sistēmām.

Savlaicīgi esam izpildījuši 100% pasūtījumus precēm no pašreizējā piedāvājuma, un vēl 0% ar maksimāli vienas dienas kavēšanos.
Precēm, kas tiek nogādātas pēc individuālā pasūtījuma, savlaicīgi esam izpildījuši 100% pasūtījumus, un vēl 0% ar maksimāli vienas dienas kavēšanos

Bez problēmām ar preces pieejamību esam izpildījuši 99.94% pasūtījumus precēm no pašreizējā piedāvājuma un 98.98% pasūtījumus precēm, kas tiek nogādātas pēc pasūtījuma.
Tikai 0.01% pasūtījumi tika atcelti sakarā ar produkta vai alternatīva produkta trūkumu.

Pašreizējais piedāvājums nozīmē mūsu pašu noliktavu, kurā šobrīd atrodas 88687 preces, kas ir gatavas tūlītējai nosūtīšanai un piegādātāju noliktavas
ar kuriem mums ir integrēta informācijas sistēma un fiksēts piegādes grafiks (parasti katru dienu), kas kopā ar mūsu pašu noliktavu nodrošina 95476 preču sortimentu.

Nākamās 41502 preces ir produkti, kas tiek nogādāti pēc individuālā pasūtījuma.

92.51% pasūtījumi attiecas uz produktiem no pašreizējā piedāvājuma, un 7.49% uz produktiem, kas tiek nogādāti pēc individuālā pasūtījuma.

Šobrīd sadarbojamies ar 182 piegādātājiem.


Dati, pamatojoties uz tiešsaistē pieejamiem statiskas datiem par periodu: 23.4.2024 - 24.5.2024.


Upss.. twoja przeglądarka nie obsŗuguje canvas

Skatiet vairāk informācijas un statistikas datus par pasūtījumu izpildes savlaicīgumu

Atpakaļ